هپی داگ

فیلـتر

نمایش دادن همه 9 نتیجه

هپی داگ

زمینه کاری برند هپی داگ، تولید محصولات غذایی برای انواع نژادهای سگ است. Happy Dog یکی از بزرگترین کارخانه های تولید کننده در این زمینه است. محصولات غذایی این شرکت، به اکثر کشورهای شرق اروپا، آسیا، آفریقا و آمریکای جنوبی صادر ‌میشود. این شرکت از محصولات کشاورزی و دامی محلی و میوه‌های بومی برای تولیدات خود بهره گرفته است و محصولاتی را ویژه سنین مختلف سگ تولید کرده‌ است.

افرادی که از سگها مراقبت میکنند به تغذیه آنها نیز اهمیت زیادی میدهند. این موضوع باعث شده است کمپانی هپی داگ محصولاتی با کیفیت فوق العاده را تهیه کند. با خرید محصولات برند هپی داگ میتوانید مطمئن باشید که سگ شما تمامی مواد مورد نیاز خود، مانند پروتئین، ویتامین ها و مواد معدنی را دریافت میکند. همچنین فرمولاسیون به کار رفته در این محصولات موجب تقویت سیستم ایمنی، خز، پوست سالم و تقویت کبد میشوند.

تاریخچه برند هپی داگ

ریشه خانواده باواریایی به سال 1765 باز میگردد. همه چیز از قرن 18 با آسیاب غلات در رودخانه سینگولد در هرینگن آغاز شد. در دهه 1950 نوآوری پیشگام بوجود آمد: با استفاده از یک فناوری کاملاً جدید و ماشین آلات مربوطه، غلاتی تولید شد که همراه گوشت خشک، اولین غذای خشک کامل سگ را نیز به همراه داشت.

دستورالعمل ها، مواد تشکیل دهنده و مواد افزودنی این شرکت در طول سالها بارها و بارها و براساس جدیدترین دانش علمی تصفیه شده است، تمام این تغییرات باعث قرار گرفتن Happy Dog در جایگاه دوم جدول جهانی شد.

محصولات مورد علاقه هپی داگ از هرینگن به سایر نقاط دنیا راه یافته اند. بنابراین هپی داگ اکنون نه تنها در آلمان، بلکه در اروپا بیشتر اروپای شرقی و در برخی از کشورهای آسیا، آفریقا و آمریکای جنوبی نیز در دسترس است.

محصولات هپی داگ
شرکت Happy Dog تولید کننده انواع غذای خشک سگ، مکمل غذایی، شیر خشک، تشویقی و کنسرو غذای سگ است. بیش از 40 نژاد مختلف از سگها وجود دارند که هر کدام از آنها با توجه به نژاد، محل زندگی و سنی که در آن هستند، به مواد غذایی مختلفی نیاز دارند. نیازهای تغذیه آنها به مرور زمان و با بالا رفتن سن عوض میشود. هپی داگ برای هر کدام از این رده های سنی و نژاد های مختلف غذاهای مختلفی را ارائه میدهد. تنها این موارد نیست که به آنها توجه شده است بلکه سگهایی با رژیم غذایی خاص نیز در نظر گرفته شده و غذای مخصوص آنها نیز ارائه شده است.

فواید و ویژگی های برند هپی داگ

– غذای خشک را در شرکت خانوادگی خود تولید میکنند

– از مواد اولیه با کیفیت بالا که از کشاورزان محلی تهیه شده است، استفاده میکنند

– قابلیت هضم مطلوب (حداکثر 90٪) را تضمین میکنند

– به طور مداوم سعی دارند از انواع مواد اولیه و متناسب با گونه های طبیعی در دستور العمل های خود استفاده کنند

– پروتئین ها از حیوانات تازه کشته شده استفاده میشود.

– از سویا استفاده نمیکنند

– از هیچ رنگ مصنوعی، طعم دهنده و نگهدارنده یا مواد اولیه اصلاح شده ژنتیکی استفاده نمیشود.

– با استفاده از آزمایش حیوانات مخالف هستند و تنها به نتایج معتبر آزمایشگاهی اکتفا میکنند.

– بررسی های مستقل کیفیت را در بالاترین سطح تضمین میکنند.

– بالاترین کیفیت مواد غذایی ساخت آلمان را عرضه میکنند.

– از مواد خام اولیه با بهترین کیفیت استفاده میکنند.

– در تولید غذا برای سگها سعی شده است از نسبتی از پروتئین و چربی استفاده شود تا میزان انرژی متوسطی برای آنها تأمین کند، زیرا از چاقی و مشکلات مفصل پیشگیری میکند.

– پروتئین استفاده شده در این غذاها از گوشت های تازه و سالم است.

– فاقد گلوتن میباشد.

اطلاعات بیشتر ...